Dziś mamy 2 czerwca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

12 stycznia 2015

Szatkowski najlepszym strzelcem

fot. Paweł Dobies

fot. Paweł Dobies

10 stycznia Stowarzyszenie Młody Szubin zorganizowało zawody strzeleckie z okazji rocznicy wyzwolenia Szubina.

Po zaciętej rywalizacji na podium stanęli: miejsce I - Bartłomiej Szatkowski, miejsce II - Damian Tomaszewski, miejsce III - Adrian Jarmuż. W zawodach wzięło udział ponad 30 osób, w tym Marszałek Sejmu RP Radosław Sikorski, członkowie Stowarzyszenia Patriotyczno-Historycznego 1939 z Nakła n/N (to była ich pierwsza wizyta w Szubinie), członkowie rynerzewskiej komórki LOK, uczniowie i absolwenci ZSP im. prof. Chroboczka (w tym uczniowie klasy mundurowej) oraz członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Młody Szubin.

Zawody tego typu to bardzo dobra forma integracji środowisk strzeleckich oraz okazja do promocji aktywności proobronnych. Organizatorzy pragną podziękować Burmistrzowi Szubina Arturowi Michalakowi za ufundowanie pucharu, pracownikom ZSP w Szubinie za udostępnienie obiektu oraz wszystkim uczestnikom za przybycie.

Materiał: Stowarzyszenie Młody Szubin

Oceń artykuł: 197 176

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (9)

  Mieszkaniec, w dniu 12-01-2015 20:59:42 napisał:

  Radek zamiast strzelać powinien mediować z górnikami. Uświadamiać ich że nie są świętymi krowami.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  piko, w dniu 13-01-2015 01:42:05 napisał:

  gdzie jest ta strzelnica?

  odpowiedz

  • -1 (11)

  pawłowicz, w dniu 13-01-2015 05:50:58 napisał:

  sikorski znowu tysiąc złotych na dojazd z kasy państwa zabrał Miasto układów ciekawe kiedy Michalak sprzeda Szubin

  odpowiedz

  • -4 (6)

  aga, w dniu 13-01-2015 07:56:15 napisał:

  Jak tak dalej pójdzie, to ciekawe ile burmistrzowi zostanie z kwoty 140 tysięcy przeznaczonych na inwestycje w gminie. Czy pan burmistrz prywatnie również tak hojnie rozdaje swoje pieniądze?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 4 (6)

  MB, w dniu 13-01-2015 09:49:28 napisał:

  Impreza z okazji wyzwolenia Szubina w 1919, a parę osób emanuję tutaj nienawiścią. Nie wstyd Wam?!

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Radek, w dniu 13-01-2015 21:46:56 napisał:

  "Głupi", "cymbale" to wśród zwolenników pana Michalaka i Sikorskiego (czyli PO) powszechnie stosowane słownictwo. I chyba takie wypowiedzi emanują właśnie nienawiścią - panie MB? Ale czemu się dziwić - w nagraniach z rozmów polityków w restauracji nie tylko pan Sikorski używał przekleństw i wulgaryzmów, ale też i inni członkowie PO.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ jadalnia
Pomoc drogowa
Budowa stanu surowego
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Meble łazienkowe
Pieczątki Colop
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Budowa domu pod klucz
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)