Dziś mamy 15 grudnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

11 listopada 2018

Świętujemy rocznicę 100 – lecia odzyskania niepodległości. W SzDK wystąpili artyści z Poznania

fot. BG

fot. BG

Mimo upływu lat, szlagiery muzyczne ubiegłego wieku są ciągle popularne, mają swoich wiernych # słuchaczy i miłośników, nie tylko wśród starszego pokolenia.

Na scenie Szubińskiego Domu Kultury wystąpili Artyści Poznańskiej Fundacji Fabryka Sztuki. W swoim programie artystycznym pt. „Zielona Gęś na herbatce u starszych Panów” przybliżyli wyjątkowy klimat ubiegłego wieku, przypominając niezapomniane piosenki, tworzone zarówno na potrzeby polskiego kina, jak i spektakli kabaretowych. W oparach absurdu, ukazali czym żyła ówczesna, artystyczna bohema – atmosferę słynnych kawiarń i klubów, klimat słownych igraszek. A wszystko po to, by poczuć się jak za dawnych lat. Staś się kochał w roczek przeszło, a po roczku mu odeszło. Tu z morałem da się podejść, proszę Państwa, słowo honoru, trzeba wiedzieć kiedy odejść – do widzenia. – wesołą fraszką, występ podsumował.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (7)

  zdumiona, w dniu 11-11-2018 18:28:54 napisał:

  No tak, bo w Szubinie nie ma artystów... to trzeba ściągać.... a to z Bydgoszczy, a to z Poznania.... no cóż

  odpowiedz

  • -2 (12)

  as, w dniu 11-11-2018 19:17:03 napisał:

  A gdzie Michalak ?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
REGAŁY
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szafy przesuwne
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Pomoc drogowa
Konstrukcje stalowe
Lipoliza injekcyjna
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)