Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2020

Świętowanie jubileuszu szubińskiej fary. W czerwcu otwarta zostanie wystawa

Parafia pw. św. Marcina Bpa i Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna #serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy plenerowej 650 LAT FARY SZUBIŃSKIEJ 1370-2020.

Termin: Wtorek, 9 czerwca, godz. 17.00
Miejsce: Kościół pw. św. Marcina Bpa, Rynek
Wernisaż rozpocznie się wprowadzeniem historycznym w kościele pw. św. Marcina Bpa, a następnie indywidualnie zapraszamy na szubiński Rynek, gdzie prezentowana będzie wystawa.

W związku z panującą pandemią organizatorzy proszą o zachowanie reżimu sanitarnego i stosowanie się do obowiązujących wytycznych i zaleceń (m.in. maseczki, rękawiczki, odległości).

Materiał: Muzeum Ziemi Szubińskiej

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Baterie
od 0,90PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Odchudzanie
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Budowa domu pod klucz
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)