Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

07 maja 2022

Święto w ZSS w Karnowie. Miłe wielopokoleniowe spotkanie

fot. powierzone

fot. powierzone

6 maja w Zss w Karnowie odbył się VI Międzyszkolny Turniej # Logopedyczny, w którym udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nakle, ZSS w Szubinie oraz ZSS w Karnowie.

Tegoroczna, bajkowa edycja, polegała na interpretacji scenicznej i plastycznej wierszy z trudnością logopedyczną. Uczniowie poradzili sobie z tym doskonale. Werdykt jury mógł być tylko jeden – wszyscy zajęli pierwsze miejsce!
Turniej logopedyczny odbywa się co roku w ramach obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i jest dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią.

Kolejnym punktem naszego świętowania było przedstawienie „Królewna Śnieżka” w wykonaniu uczniów pod kierunkiem pań -Alicji Splitt oraz Małgorzaty Brząkowskiej. Na spektakl przybyli goście z Domu Pomocy Społecznej w Nakle.

To miłe, wielopokoleniowe spotkanie zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.

materiał: Agnieszka Gumul

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)