Dziś mamy 19 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

29 listopada 2018

Święto Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi pluszakami

fot.pow

fot.pow

W poniedziałek 26.11.2018r. Samorządowe Przedszkole# nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie obchodziło Światowe Święto Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ukochanymi misiami. Z tej okazji nauczycielki przygotowały przedstawienie pt. "Bal  w pokoiku lal", w którym same wystąpiły. Publiczność była zachwycona. Po jego obejrzeniu wszystkie dzieci zostały podzielone na mniejsze grupy  i udały się do różnych sal. W pierwszej wszystkie dzieci dostały masę solną, a ich zadaniem było wykonanie misia. W kolejnej sali odbywało się spotkanie z panią Magdą Piaskowską, która opowiedziała dzieciom jak powstaje miód. Przedszkolaki miały możliwość obejrzeć prawdziwy ul oraz  strój pszczelarza, który jest wymagany w jego pracy. Na zakończenie spotkania dzieci zostały poczęstowane  miodem z pasieki pana Sebastiana Kowalskiego.  W ostatniej sali przedszkolaków zabawiał Miś Uszatek, który prowadził różne zabawy ruchowe przy muzyce.

Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w ich wspomnieniach  na długi czas.

materiał: PS nr 3 Szubin

                                                                                                                             

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż ślubny
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Deska elewacyjna
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)