Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2018

Sukces Natalii Walenciuk. Za swoje osiągnięcia otrzymała stypendium burmistrza

fot. K. Walenciuk

fot. K. Walenciuk

Natalia Walenciuk - uczennica klasy 7a uzyskała tytuł FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu # Przedmiotowego z Matematyki zorganizowanym przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018.

Natalia po kolei pokonywała kolejne III etapy konkursu. Etap szkolny, po którym 2 uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do etapu rejonowego, a do etapu wojewódzkiego przeszła tylko Natalia.

Finalista to wzór do naśladowania dla uczniów młodszych klas, a jego postawa i zaangażowanie powinny zachęcać do systematycznej, wytrwałej pracy, nie tylko na lekcjach matematyki, ale również na zajęciach indywidualnych. Wygranie takiego konkursu to wielki zaszczyt i wielka radość. Uczeń zyskuje dodatkowo miarodajne potwierdzenie swojej wiedzy i sprawności intelektualnej.

Nauczycielem prowadzącym i uczącym jest pani Krystyna Niedźwiecka - nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Szubinie.

19 czerwca br. Natalia otrzymała stypendium naukowe Burmistrza Szubina za osiągnięcia w dziedzinie królowej nauk - matematyce. Podczas uroczystego wręczenia stypendium uczennicy, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu otrzymał list gratulacyjny.

Natalii gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć w różnych konkursach!

materiał: Krystyna Niedźwiecka

Oceń artykuł: 9 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (9)

  obiektywny, w dniu 23-06-2018 11:34:05 napisał:

  Gratulacje dla Natalii, należy się jednak sprostowanie, że finalista niczego nie wygrywa, bo jest etap następny, gdzie należy uzyskać minimum 90% poprawnych odpowiedzi i po spełnieniu tego warunku zostaje się laureatem, których na tym samym spotkaniu było kilkoro, lecz widocznie nie znaleźli uznania w oczach autora tego artykułu.Na przyszłość proszę o rzetelny i bezstronny przekaz faktów. Pozdrawiam

  odpowiedz

  • -4 (4)

  ttttt, w dniu 23-06-2018 12:16:41 napisał:

  Natalia jesteś mądrą uczennicą i to tylko Twoja zasługa , a nie nauczyciela,

  odpowiedz

  • 1 (1)

  tramwaj13, w dniu 26-06-2018 22:52:52 napisał:

  A dlaczego nie ma nic o innych finalistach i laureatach z tego roku? Natalia sama na rozdaniu stypendiów nie była, byli także inni uczniowie, a wśród nich byli nawet laureaci, a nie finaliści. Oczywiście nie próbuję tu powiedzieć, że Natalia nie zasłużyła na nagrodę, tylko trochę nie wypada mówić o tylko jednej osobie, która dostała nagrodę.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Lakiernictwo
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
ŁAZIENKI
Krzesło młodzieżowe
Pomoc drogowa
SYPIALNIE
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Sprzedaż opon
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)