Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

27 września 2018

Strażacy odwiedzili przedszkolaków. Rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

fot. powierzone

fot. powierzone

26 września w Przedszkolu nr 2 w Szubinie obyły się zajęcia z bezpieczeństwa # prowadzone przez strażaków Andrzeja Prybińskiego i Michała Prybińskiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szubinie.

Strażacy opowiedzieli przedszkolakom o swojej pracy, jak pomóc poszkodowanym zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe, policja. Dzieci utrwaliły numery alarmowe, mogły również przymierzyć strój strażaka.

Dzieci z zainteresowaniem słuchały wskazówek dotyczących zachowania się w sytuacjach zagrożenia. Spotkanie to miało na celu kształtowanie pozytywnych i bezpiecznych postaw. Bezpieczeństwo dzieci to kluczowa sprawa w naszym przedszkolu.

materiał: Wioletta Wojtalewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)