Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

20 maja 2019

Strażacki turniej tenisa. Patryk Małecki i Jakub Olszewski najlepsi

fot. Jakub Cegiełka

fot. Jakub Cegiełka

W Szkole Podstawowej nr 1 w Szubinie odbył się Strażacki Turniej Tenisa Stołowego#, którego głównym organizatorem był Oddział Wojewódzki Związku OSP RP województwa kujawsko-pomorskiego. Nad całością czuwał Jakub Cegiełka.

W grupie młodszej, w kategorii 11-13 lat najlepszy okazał się Patryk Małecki ze Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie. Na drugiej pozycji uplasowała się Natalia Małecka ze Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie, natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Maja Łęgowska również uczennica Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie.

W grupie starszej, w kategorii 14-16 lat  najlepsi byli zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 w Szubinie. Pierwszy był Jakub Olszewski, a druga Amelia Dorszewska. Trzecią pozycję zajął Krzysztof Kusiak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie.

materiał: Beata Danielewska-Szymczak

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Oczyszczanie twarzy
Pomoc drogowa
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)