Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2018

Statut Osiedla Spółdzielczego uchwalony po konsultacjach

fot. LZ

fot. LZ

Jedną z uchwał podjętych na ostatnich obradach Rady Miejskiej w Szubinie było uchwalenie #statutu Osiedla Spółdzielczego. Wcześniej prowadzone były w tej sprawie konsultacje.

Przypomnijmy, 14 czerwca rada podjęła uchwałę w sprawie nadania nazwy drodze wewnętrznej w Szubinie, w związku z tym należało zaktualizować statut Osiedla Spółdzielczego, a konkretnie jego granice. W czerwcu przeprowadzone zostały w tej sprawie konsultacje z mieszkańcami, którzy pozytywnie zaopiniowali projekt uchwały. Uchwałę podjęto na ostatniej sesji.

Obecnie osiedle obejmuje następujące ulice: gen. Józefa Bema, gen. Jarosława Dąbrowskiego, Nakielską, Nową, Ogrodową, Władysława Reymonta, Różaną, Władysława Wiewiórowskiego i Wiosenną.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Budowa domu pod klucz
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Produkty instax
od 37,90PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)