Dziś mamy 20 sierpnia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
30 września 2018

Statek Casablanca na Dni Seniora

Szubiński Dom Kultury zachęca do nabywania biletów na organizowaną w ramach Gminnych Dni Seniora operetkę Statek Casablanca.

Występ Teatru Muzycznego IWIA odbędzie się 30 września br. o godzinie 16:30. W programie będzie można usłyszeć najpiękniejsze melodie z operetek: Księżniczka Czardasza, Wiedeńska Krew, Wesoła Wdówka czy Kwiat Hawaii. Bilety w cenie 7 złotych dostępne są w biurze Szubińskiego Domu Kultury, który jest organizatorem wydarzenia.

materiał: Paweł Pietroń

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)