Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

30 maja 2020

Startowało 49 szachistów z całego świata. Wśród nich bracia Jagodzińscy

Zawodnicy I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie wystąpili po raz drugi w #Turnieju Szachowym Schachlehrerin Arena, który zorganizowała w niemieckim Dortmundzie mistrzyni międzynarodowa Mara Jelica.

Startowało 49 szachistów z całego świata. Grano tempem rapid z czasem 10+2 na zawodnika w czasie 1 godziny. W poprzednich rozgrywkach w Niemczech Alan Jagodziński zajął III miejsce, tym razem ponownie stanął na najniższym stopniu podium z dorobkiem 15 punktów (8 rozegranych partii, 50% wygranych, 100% berserków). Olaf Jagodziński prowadził przez pierwszą część imprezy, ale ostatecznie uplasował się na VII pozycji z 11 punktami. Pierwsze dwa miejsca zajęli reprezentanci Indonezji i Indii.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble kuchenne
Drobne naprawy
Tonery Directions
27PLN
Drukarki kodów kreskowych
899PLN 499PLN
Botox i wypełniacze
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)