Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

31 maja 2020

Startował wśród szachistów z różnych zakątków świata. Był najlepszy!

29 maja o godzinie 23.06 czasu polskiego na portalu Lichess odbył się LVI Enrique #Rosado Inmemoriam Arena w Kolumbii zorganizowany przez międzynarodowego kandydata na mistrza CM Jaime Villafane Gomeza, administratora klubu Centro de Ajedrez Barranquilla i Ligi de Ajedrez del Atlantico.

W zawodach z udziałem 54 szachistów z różnych zakątków świata startował Piotr Szybowicz, który z dorobkiem 30 punktów zajął I miejsce (12 rozegranych partii, bilans +9=0-3, 75% wygranych, 50 % berserków). Grano tempem szachów błyskawicznych 5+2 w czasie 90 minut.

Byłam obserwatorem oraz kibicem powyżej opisanego turnieju. Jestem pod wrażeniem rywalizacji graczy oraz wygranej zawodnika, który zdobył najwyższe miejsce na podium. Wysokie rankingi oraz statystyki innych graczy świadczą o tym, iż turniej nie należał do łatwych. Obserwując rozgrywki miałam okazję poszerzyć swoją wiedzę w zakresie gry w szachy oraz zdobyć nowe umiejętności. Podsumowując, jestem zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Materiał: Julia Rocławska Klub Szachowo - Warcabowy I LO Szubin

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Alan, w dniu 31-05-2020 14:07:57 napisał:

    Super wynik. Gratuluję!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP50
1299PLN PROMOCJAPLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Deska elewacyjna
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)