Dziś mamy 19 września 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

29 lipca 2021

Spotkanie w komendzie straży pożarnej. Jego tematem program szczepień

fot. KP PSP w Nakle

fot. KP PSP w Nakle

27 lipca 2021 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w# Nakle nad Notecią odbyło się spotkanie w celu przedstawienia szczegółów związanych z rządowym programem #SzczepimySię z OSP.

Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele Urzędów Gmin, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Komendanci Gminni OSP z terenu powiatu nakielskiego. Naradę poprowadził Komendant Powiatowy bryg. Sławomir Murawski wraz z funkcjonariuszami Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego, w której uczestniczyło 21 osób.

Szczegóły dotyczące programu znajdują się w linku https://www.gov.pl/web/szczepimysie/osp

Materiał: mł.kpt. maciej Poraj

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 2 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Agresja 17 września 1939 r. Prezes IPN o przyczynach, przebiegu i skutkach napaści na obywateli

17 września 1939 r. Stalin wypełnił wobec Hitlera zobowiązania# wynikające z tajnego protokołu do paktu Ribbentrop-Mołotow. Agresja Armii Czerwonej pozwoliła Rzeszy Niemieckiej na przyspieszenie podboju Polski. 17 września 1939 r. był i pozostanie symbolem zbrodniczej współpracy Hitlera i Stalina przeciw wolnym narodom Europy. Nim Władimir Putin lub Aleksandr Łukaszenko ponownie skłamią na temat sowieckiej agresji z 17 września 1939 r., warto przypomnieć przyczyny, przebieg i skutki tej bezceremonialnej napaści na obywateli polskich.

(czytaj więcej)
0

Jesień z pupilem i w domu wszędzie jest czysto? Sprawdź jak to zrobić

Przed właścicielami czworonogów jeden z najtrudniejszych# okresów w roku pod względem utrzymania czystości w domu. Piach, błoto i liście przyniesione na łapkach pupila z deszczowego spaceru, a także sezonowe linienie sierści to nie lada wyzwanie. Tej jesieni bądź przygotowany i wyposaż się w zestaw do utrzymania czystości w domu, którego współlokatorami są psy i koty.

(czytaj więcej)
0

Zuzanna i Antoni, a może Mercedes i Romeo Znamy najpopularniejsze imiona!

Po babci, wujku, przyjaciółce, a może po# ulubionej piosenkarce lub bohaterze literackim? Wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Śpiesząc Wam z pomocą na dane.gov.pl opublikowaliśmy zestawienie najpopularniejszych imion nadawanych od stycznia do czerwca tego roku.

(czytaj więcej)