Dziś mamy 15 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Spotkanie w jesieni życia. W świetnych humorach bawiło się 180. seniorów

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

30 listopada szubińscy seniorzy wzięli udział w pierwszym spotkaniu pn. „ #W jesieni życia", które odbyło się w Łeknie. W doskonałych humorach bawiło się 180 osób!

Seniorów oraz zaproszonych gości przywitała przewodnicząca Klubu Seniora „Cystersi” z Łekna Urszula Pawlak – Rozpoczynamy pierwsze jesienne spotkanie w jesieni życia. Co znaczy jesień, wszyscy wiemy. A jesień życia? Jesień życia to senior, to wiek senioralny. Posłuchajcie, senior to brzmi dumnie. Senior to powaga, to doświadczenie, mądrość, ale i ogromna chęć życia. My, jesienni ludzie, nie możemy odkładać na później – mówiła.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu Seniora „Jesienny Kwiat” z Szubina, Klubu Seniora z Wągrowca, Dzienny Dom Seniora z Wągrowca i gospodarze z Łekna. Wspólnie czas spędzało 180 osób. Nie zabrakło poczęstunku i tortu. Śpiewano także piosenki biesiadne. Seniorzy bawili się w świetnych humorach przy dźwiękach orkiestry do północy.

materiał: J. Dulka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)