Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Spotkanie w jesieni życia. W świetnych humorach bawiło się 180. seniorów

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

30 listopada szubińscy seniorzy wzięli udział w pierwszym spotkaniu pn. „ #W jesieni życia", które odbyło się w Łeknie. W doskonałych humorach bawiło się 180 osób!

Seniorów oraz zaproszonych gości przywitała przewodnicząca Klubu Seniora „Cystersi” z Łekna Urszula Pawlak – Rozpoczynamy pierwsze jesienne spotkanie w jesieni życia. Co znaczy jesień, wszyscy wiemy. A jesień życia? Jesień życia to senior, to wiek senioralny. Posłuchajcie, senior to brzmi dumnie. Senior to powaga, to doświadczenie, mądrość, ale i ogromna chęć życia. My, jesienni ludzie, nie możemy odkładać na później – mówiła.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu Seniora „Jesienny Kwiat” z Szubina, Klubu Seniora z Wągrowca, Dzienny Dom Seniora z Wągrowca i gospodarze z Łekna. Wspólnie czas spędzało 180 osób. Nie zabrakło poczęstunku i tortu. Śpiewano także piosenki biesiadne. Seniorzy bawili się w świetnych humorach przy dźwiękach orkiestry do północy.

materiał: J. Dulka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)