Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

29 kwietnia 2019

Spotkanie przy biesiadzie. Przy zabawie czas zatrzymał się w miejscu

fot. TD

fot. TD

W sobotni wieczór 27 kwietnia w Jurcie w Gąbinie Stowarzyszenie # "Kultura Łączy Wszystkich" zorganizowało biesiadne spotkanie.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chomętowie przedstawiły „Bajkę o rybaku i złotej rybce” w nowoczesnej wersji. Sztuka co chwilę przerywana gromkimi brawami dała wiele emocji i wrażeń pełnej jurcie biesiadników. Po przerwie kawowej Panie wykonały najpiękniejsze piosenki ludowe.

Chociaż czas zatrzymał się w miejscu, wieczorne godziny upłynęły niczym chwila. Radosne jest to, że spotkania cieszą się sympatią nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. Biesiadnicy już dopytywali, kiedy kolejne spotkanie. Ciąg dalszy nastąpi… może niebawem.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pieczątki Colop
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)