Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

29 kwietnia 2019

Spotkanie przy biesiadzie. Przy zabawie czas zatrzymał się w miejscu

fot. TD

fot. TD

W sobotni wieczór 27 kwietnia w Jurcie w Gąbinie Stowarzyszenie # "Kultura Łączy Wszystkich" zorganizowało biesiadne spotkanie.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chomętowie przedstawiły „Bajkę o rybaku i złotej rybce” w nowoczesnej wersji. Sztuka co chwilę przerywana gromkimi brawami dała wiele emocji i wrażeń pełnej jurcie biesiadników. Po przerwie kawowej Panie wykonały najpiękniejsze piosenki ludowe.

Chociaż czas zatrzymał się w miejscu, wieczorne godziny upłynęły niczym chwila. Radosne jest to, że spotkania cieszą się sympatią nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. Biesiadnicy już dopytywali, kiedy kolejne spotkanie. Ciąg dalszy nastąpi… może niebawem.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż ślubny
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Budowa hal
Budowa domu pod klucz
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)