Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

24 lutego 2020

Spotkanie członków i sympatyków PiS. Integracja przedwyborcza

fot. Piotr Niemczewski

fot. Piotr Niemczewski

W dniu 21 lutego 2020 roku w Zespole Pałacowo-Parkowym w Sypniewie odbyło się spotkanie integracyjno-przedwyborcze# członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwość.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów - pan Łukasz Schreiber, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - pan Jarosław Wenderlich, poseł Tomasz Latos - Prezes Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwość oraz przedstawiciele struktur Powiatowych i Komitetów Gminnych.

Przedmiotem wystąpień oraz dalszej części rozmów kuluarowych była mobilizacja dla Prezydenta Andrzeja Dudy w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Materiał: Piotr Niemczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 44 82

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)