Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

22 maja 2019

Spotkanie Kręgu Seniorów ZHP. Omówiono bieżące wydarzenia

fot.pow

fot.pow

6 maja 2019 roku w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbyło się spotkanie Kręgu Seniorów ZHP#, na którym omawiano bieżące wydarzenia.

Rozmawiano m.in. o odbytym niedawno Złazie Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP, w którym uczestniczyli reprezentanci naszego Kręgu Seniorów ZHP - Jan Monarcha i Michał Mierzwiński. Uczestnicy podzielili się z nami wrażeniami, za co serdecznie dziękujemy. Odwiedziła nas również dh hm Halina Krystowczyk opiekunka kręgów seniora przy Chorągwi ZHP w Bydgoszczy. Dh poinformowała o działaniach referatu seniorów w 2019 r. Przybliżyła postać patrona harcerzy polskich bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego oraz zadania do wykonania- Śladami Patrona Harcerstwa Polski. Na spotkaniu podjęto decyzję o udziale seniorów ZHP w spotkaniu integracyjnym Hufca Pałuki w Smerzynie dnia 22 maja 2019 roku.

materiał: Kamil Czechowska

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
MEBLE PIOTR PASIEKA
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Krzesło młodzieżowe
Meble kuchenne
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)