Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

22 maja 2019

Spotkanie Kręgu Seniorów ZHP. Omówiono bieżące wydarzenia

fot.pow

fot.pow

6 maja 2019 roku w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbyło się spotkanie Kręgu Seniorów ZHP#, na którym omawiano bieżące wydarzenia.

Rozmawiano m.in. o odbytym niedawno Złazie Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP, w którym uczestniczyli reprezentanci naszego Kręgu Seniorów ZHP - Jan Monarcha i Michał Mierzwiński. Uczestnicy podzielili się z nami wrażeniami, za co serdecznie dziękujemy. Odwiedziła nas również dh hm Halina Krystowczyk opiekunka kręgów seniora przy Chorągwi ZHP w Bydgoszczy. Dh poinformowała o działaniach referatu seniorów w 2019 r. Przybliżyła postać patrona harcerzy polskich bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego oraz zadania do wykonania- Śladami Patrona Harcerstwa Polski. Na spotkaniu podjęto decyzję o udziale seniorów ZHP w spotkaniu integracyjnym Hufca Pałuki w Smerzynie dnia 22 maja 2019 roku.

materiał: Kamil Czechowska

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Meble pokojowe
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Meble łazienkowe
Meble kuchenne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)