Dziś mamy 15 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 lipca 2019

Spotkanie Klubu Zdrowia. Omówiono problem Alzheimera

fot. Klub Zdrowia w Szubinie

fot. Klub Zdrowia w Szubinie

Dnia 17.06.2019 odbyło się kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w # Szubinie. Tym razem wykład pt. "Alzheimer? Nie! Dziękuję." poprowadziła pani Emilia Słociak.

Podczas wykładu dowiedzieliśmy się czym jest choroba Alzheimera, jakie są jej objawy i możliwe przyczyny. Zapoznaliśmy się z zasadami postępowania z osobami dotkniętymi tą chorobą, mogliśmy uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Podczas spotkania mieliśmy okazję spróbować zdrowych posiłków: lodów, past oraz ciast. Każdy z uczestników otrzymał przepisy na degustowane dania. Dziękujemy, że byliście z Nami. Na kolejne spotkanie Klubu Zdrowia zapraszamy już po wakacjach.

materiał: Klub Zdrowia w Szubinie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bon upominkowy
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Przewóz krajowy
Żel UV 5ml
7,50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Kwasy...
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)