Dziś mamy 25 maja 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2019

Spotkania z uczniami. Prowadzono rozmowy o bezpieczeństwie

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Jeszcze przed rozpoczęciem wakacji w szkołach na terenie gminy # Szubin spotkania z uczniami prowadzili dzielnicowi. Mundurowi podczas pogadanek poruszali wiele tematów, ale przede wszystkim przypominali o bezpiecznych sposobach spędzania wakacji.

Wakacje oficjalnie rozpoczęły się w minioną środę (19.06.19). Zanim jeszcze przyszedł ten wyczekiwany dla uczniów czas, w wielu szkołach na terenie powiatu młodzież spotykała się z policjantami na pogadankach profilaktycznych.

Dzielnicowi z Szubina, mł. asp. Tomasz Bukowski oraz st. sierż. Mateusz Wawrzyniak rozmawiali z uczniami szkół w swoich rejonach służbowych w Rynarzewie i Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie. Policjanci przypominali dzieciom zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Mowa była o zachowaniu podczas pobytu na kąpieliskach. Policjanci przypominali, aby korzystać z kąpielisk strzeżonych i zawsze pod nadzorem osób dorosłych. Zwracali również uwagę na korzystanie z urządzeń wodnych zgodnie z ich przeznaczeniem i zgodnie z regulaminem wypożyczalni.

Dzielnicowi mówili też o tym, jak należy bezpiecznie zachowywać się w domu oraz w jego bezpośredniej okolicy.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)