Dziś mamy 18 grudnia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Spotkania andrzejkowe w bibliotekach. Panie stanęły na wysokości zadania

fot.pow

fot.pow

W minionym tygodniu odbyły się spotkania andrzejkowe w naszych filiach bibliotecznych w Chomętowie# , Samoklęskach Małych i Słonawach.

W  filii bibliotecznej w Słonawach imprezę przygotowała: kierownik biblioteki Ewa Wesół, a wspierały ją  wolontariuszki  Anna Wałkiewicz i Halina Tacka. W Samoklęskach Małych  Andrzejki przygotowała i przeprowadziła kierownik biblioteki Grażyna Gabryszewska, a w Chomętowie o całość zadbała kierownik biblioteki P. Sylwia Krall. Dziękujemy!

 materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Deska elewacyjna
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Budowa domu pod klucz
Meble młodzieżowe systemowe
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
MEBLE DZIECIĘCE
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)