Dziś mamy 3 października 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2022

Sportowe wakacje na orliku. Rozegrano turniej w darta

fot. powierzone

fot. powierzone

W pierwszym tygodniu sierpnia na boisku orlik w # Szubinie przy ulicy Mostowej odbyły się turnieje w darta w ramach sportowych wakacji na orliku.

5 sierpnia do rywalizacji przystąpiła młodzież gdzie najlepszy okazał się Rzepczyk, który w ostatniej serii rzutów wyprzedził Borutę. W niedzielę 7 sierpnia natomiast zmagania rozpoczęli dorośli. I tutaj również zawody były emocjonujące do samego końca. Ostatecznie wśród dorosłych zwyciężył Mikołaj Szczech (450 punktów) drugie miejsce zajął Jakub Gąsior (424 punkty) a na najniższym stopniu podium uplasował się Łukasz Fijałkowski (348 punkty). Każdy z uczestników wykonywał 10 serii po 3 rzuty a wynik końcowy stanowiła suma wszystkich zdobytych punktów. Każdy z uczestników otrzymał drobne upominki w postaci gadżetów czołowego klubu piłkarskiego Rakowa Częstochowa.

Najważniejsza w tym wszystkim była dobra zabawa oraz miło i w aktywnie spędzony czas. Następny turniej darta na orliku przy ulicy Mostowej odbędzie się w sobotę 13 sierpnia. O 16.00 rywalizować będą młodsi uczestnicy, a od 18.00 rywalizację rozpoczną dorośli. Zapraszamy serdecznie.

W ramach sportowych wakacji na orliku w sierpniu odbędzie się jeszcze wiele rywalizacji sportowych takich jak rzut podkową, gra w bule oraz turnieje piłki nożnej i tenisa stołowego.

Szczegóły podamy wkrótce.

materiał: Daniel Lubawy i Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Fifi, w dniu 08-08-2022 21:52:38 napisał:

    Fajny turniej dużo zabawy i śmiechu. Oby więcej takich

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)