Dziś mamy 18 grudnia 2018, wtorek, imieniny obchodzą:

28 grudnia 2018

"Słońcem malowane" wystawa w Galerii Plama's

Słońcem malowane, to ostatnia tego roku wystawa, która zostanie zaprezentowana w # Galerii Plama's. Wernisaż odbędzie się 28 grudnia o godzinie 17:30. Znajdą się tu ukazujące pełne ciepłych, słonecznych barw obrazy autorstwa Krzysztofa Kloskowskiego.

Jej zadaniem jest rozpromienienie szarych zimowych dni.

Autor wystawy jest pasjonatem malarstwa tworzącym od 25 lat. Należy do Związku Plastyków Artystów Rzeczypospolitej Polskiej i Związku Artystów Plastyków. Na swoim koncie ma liczne wystawy indywidualne i zbiorowe. W roku 2016 został laureatem głównej nagrody International Festiwal of Portraits „Romania100”.

materiał: SzDK

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Mikrodermabrazja
MEBLE PIOTR PASIEKA
Bon upominkowy
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Meble łazienkowe
MEBLE MŁODZIEŻOWE
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
SALON - TORONTO
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)