Dziś mamy 31 maja 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Sezon wędkarski dobiegł końca. Rozegrano ostatnie zawody

fot. Zarząd Koła w Szubinie

fot. Zarząd Koła w Szubinie

Kolejny już sezon wędkarski dobiegł niestety końca. Podobnie jak to poprzednio # zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze.

Dnia 6 października odbyły się ostatnie w tym roku zawody wędkarskie koła nr 128 w Szubinie. Tym razem były to zawody spiningowe na rzece Noteć w Antoniewie.

Po zaciętej i trwającej do ostatnich chwil walce zawodnicy zajęli następujące miejsca:
1. Orienter Krzysztof
2. Kacper Obremski
3. Jarosław Szałkowski

Po zakończeniu zawodów zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody. Organizatorzy serdecznie dziękują pani Irenie Kozłowskej, właścicielce sklepu wędkarskiego „Karaś”w Łabiszynie, za ufundowanie pucharów i nagród rzeczowych, jak również kolegom z koła Krzysztofowi Fryc i Bogdanowi Steinke za przygotowanie i zorganizowanie grilla.

Fundatorem poczęstunku był Krzysztof Orienter, któremu wszyscy członkowie koła również serdecznie dziękują.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i sportową walkę. Do zobaczenia za rok!

materiał: Zarząd Koła w Szubinie

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Kwasy...
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)