Dziś mamy 19 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

23 listopada 2018

Rywalizowali o „Pluszowego Misia”. Emocji nie było końca

fot. pow

fot. pow

We wtorek (20.11.2018 r.) w naszej szkole było bardzo głośno, a to za sprawą najmłodszych dzieci.

Tego dnia obchodziliśmy "Święto Pluszowego Misia" - na sportowo. Do naszej szkoły zjechały się 6 - latki z oddziałów Przedszkolnych SP Kołaczkowo, SP Królikowo, SP Tur. Najmłodsi zmagały się w konkurencjach sportowych takich jak: "Misiowe skoki", "Z łapki do łapki", "Zręczny niedźwiadek" , itd. Wszystkie drużyny zawzięcie walczyły do ostatniej konkurencji. Emocji nie było końca. Podczas "Turnieju Pluszowego Misia" nie mogło zabraknąć wspólnego śpiewu i tańca z misiem, gdzie bawiliśmy się wybornie.

   Na koniec imprezy uczestnicy otrzymali pluszowe misie, dzięki którym w tym dniu zagościł uśmiech na twarzach każdego dziecka, a to dzięki hojności naszych sponsorów, którzy "nie szczędzili grosza", byli to: Bank Spółdzielczy w Szubinie, Biuro Rachunkowe pani K. Florczak w Kowalewie, Kancelarii Notarialnej pani. M Rabczewskiej - Trzeciak w Szubinie, Sołectwu Kowalewo, Restauracji "Wulkan" w Kowalewie. DZIĘKUJEMY !!!

   Miś przechodni powędrował do SP Królikowo. Do zobaczenia za rok.

   Dzięki radosnym przeżyciom i niesamowitym wrażeniom wydarzenie to zostanie na długo w naszej pamięci.

materiał:Dorota Boruch

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Blacharstwo
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa stanu surowego
Narożniki
MEBLE PIOTR PASIEKA
Tonery Directions
27PLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)