Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

25 lutego 2019

Rolnicy ekologiczni z Szubina na targach rolniczych. Promowali eko produkty

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

Światowe Targi Ekologiczne trwały od 13 do 16 lutego 2019 roku w Norymberdze.

Serce branży eko po raz 30 biło w targach Norymberdze na Biofach 2019. W tym roku wiodące na świecie targi żywności ekologicznej świętowały 30 urodziny. Swoje produkty zaprezentowało 2989 wystawców z 95 krajów, odwiedzających było blisko 50 000.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji był ,,System ekologiczny , zdrowy w podejściu holistycznym ”. Nacisk położono na rolnictwo, przetwórstwo, żywienie i zdrowie.

Do Norymbergi przyjechali również przedstawiciele z Polski. Wielu przedsiębiorców i rolników prezentowało swoje produkty na stoisku narodowym do powstania, którego przyczyniło się Ministerstwo Rolnictwa we współpracy z organizacjami zrzeszającymi rolników i przetwórców ekologicznych. Jedną z organizacji na stoisku był Związek Zawodowy Rolników Ekologicznych św. Franciszka z Asyżu z Szubina, członkowie tego Związku rolnicy ekologiczni z gminy Szubin promowali swoje produkty eko takie jak cebula, ziemniaki, orkisz, owies, łubin, żyto, świnie i bydło.

Od lat na stoisku narodowym na targach i w tym roku  również promowaliśmy  naszą gminę Szubin poprzez materiały informacyjne , zapraszając odwiedzających targi do naszej Gminy Szubin.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    o jejku, w dniu 26-02-2019 09:57:48 napisał:

    kto tam redaguje tekst!!!!powinno być ekologiczni.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Botox zmarszczki lwie
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Wulkanizacja
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)