Dziś mamy 22 lipca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
23 grudnia 2017

Reprezentanci ZSP byli najlepsi. Zostawili w tyle osiem drużyn

fot. mjr rez. Jarosław Odrobiński

fot. mjr rez. Jarosław Odrobiński

W dniu 19 grudnia na zaproszenie Pana Kazimierza Sadowskiego Prezesa Strzeleckiego #Klubu Sportowego „Inter-Continental” przy I LO Piła, reprezentacja ZSP w Szubinie – uczniów klas wojskowych I i IITL wzięła udział w zawodach „XIII Strzeleckie Mistrzostwa I LO o Puchar Starosty Pilskiego”.

Strzelano z karabinku pneumatycznego kal.4,5 mm na dystansie 10 m, każdy zawodnik oddał 20 strzałów – 15 było ocenianych. Nasi strzelcy w składzie: Magdalena Tomaszewska, Martyna Gwardzik, Mateusz Mazurek oraz Arsen Pałamarczuk zdobyli z wynikiem 545 pkt. I miejsce w kategorii drużynowej, pozostawiając w tyle 8 zespołów szkolnych z Piły. Ponadto najlepszy wynik w kategorii dziewczęta wywalczyła Martyna Gwardzik – wynik 143 pkt. zdobywając tym samym I miejsce, z kolei Magdalena Tomaszewska była w tej kategorii z wynikiem 132 pkt. – V.  W kategorii chłopców Arsen Pałamarczuk był IV – uzyskując 137 pkt. Drugi z naszych Mateusz Mazurek zajął X miejsce z wynikiem 133 pkt.

Był to niewątpliwie jeden z najlepszych występów uczniów mundurowych z ZSP w Szubinie, którym należą się gratulacje i podziękowania za godne reprezentowania szkoły (Powiatu Nakielskiego) na wyjeździe w Pile.

Materiał: mjr rez. Jarosław Odrobiński – opiekun drużyny szkolnej

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 2
Pliki do pobrania
kOMUNKAT - REZULTATY MISTRZOSTW SZKÓL.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)