Dziś mamy 22 stycznia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
23 grudnia 2017

Reprezentanci ZSP byli najlepsi. Zostawili w tyle osiem drużyn

fot. mjr rez. Jarosław Odrobiński

fot. mjr rez. Jarosław Odrobiński

W dniu 19 grudnia na zaproszenie Pana Kazimierza Sadowskiego Prezesa Strzeleckiego #Klubu Sportowego „Inter-Continental” przy I LO Piła, reprezentacja ZSP w Szubinie – uczniów klas wojskowych I i IITL wzięła udział w zawodach „XIII Strzeleckie Mistrzostwa I LO o Puchar Starosty Pilskiego”.

Strzelano z karabinku pneumatycznego kal.4,5 mm na dystansie 10 m, każdy zawodnik oddał 20 strzałów – 15 było ocenianych. Nasi strzelcy w składzie: Magdalena Tomaszewska, Martyna Gwardzik, Mateusz Mazurek oraz Arsen Pałamarczuk zdobyli z wynikiem 545 pkt. I miejsce w kategorii drużynowej, pozostawiając w tyle 8 zespołów szkolnych z Piły. Ponadto najlepszy wynik w kategorii dziewczęta wywalczyła Martyna Gwardzik – wynik 143 pkt. zdobywając tym samym I miejsce, z kolei Magdalena Tomaszewska była w tej kategorii z wynikiem 132 pkt. – V.  W kategorii chłopców Arsen Pałamarczuk był IV – uzyskując 137 pkt. Drugi z naszych Mateusz Mazurek zajął X miejsce z wynikiem 133 pkt.

Był to niewątpliwie jeden z najlepszych występów uczniów mundurowych z ZSP w Szubinie, którym należą się gratulacje i podziękowania za godne reprezentowania szkoły (Powiatu Nakielskiego) na wyjeździe w Pile.

Materiał: mjr rez. Jarosław Odrobiński – opiekun drużyny szkolnej

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0
Pliki do pobrania
kOMUNKAT - REZULTATY MISTRZOSTW SZKÓL.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Jest śnieg, więc lepimy bałwana! Czekamy na zdjęcia zimowych stworów

Chociaż wiele osób narzeka na zimę i związane z nią utrudnienia, to jednak ta pora roku ma #także swoje plusy. Zabawa na śniegu to szczególnie duża frajda dla dzieci. Gdy za oknem robi się biało, najmłodsi ochoczo wychodzą na dwór.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)