Dziś mamy 19 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

26 listopada 2018

Przedszkolaki zdobyły certyfikat. „Przedszkole z tradycjami”

fot.pow

fot.pow

Grupa Promyczków wraz z innymi grupami po długim czasie doczekała się# Certyfikatu ze Studium Prawa Europejskiego z tytułu ogólnopolskiego konkursu "Przedszkole z tradycjami".

Dzieci uczestniczyły w siedmiu wybranych zadaniach dotyczących celebrowania polskich lub lokalnych tradycji, wycieczek pieszych mających na celu poznanie najbliższej okolicy, wykonaniu wielkiej księgi regionu, nawiązania korespondencji z przedszkolami z innego regionu Polski, organizowania warsztatów plastycznych z udziałem rodziców, opracowania i wdrożenia programu edukacji regionalnej, wprowadzenia elementów związanych z folklorem (aranżacja wnętrza chaty pałuckiej). O Certyfikat zadbali również rodzice, szczególnie z grupy Promyczków, a także cały personel Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie. Jesteśmy dumni, że dzieci mogły poznawać świat od momentu życia w rodzinie, grupie rówieśniczej, środowisku lokalnym do włączenia się w krąg wartości i tradycji wspólnoty regionalnej. Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom i rodzicom oraz cieszy się uznaniem w środowisku, a także poza jego obszarem. Jesteśmy dumni z naszej wspólnej pracy, która pozwala realizować zamierzone cele oraz dążyć do coraz większych osiągnięć.

materiał: Jolanta Storzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 31 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)