Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
26 kwietnia 2018

Przedszkolaki przyniosły ulubione książki. Nie zabrakło wizyty w bibliotece

fot. pow.

fot. pow.

23 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego, z grupy ,,Motylki” w Szkole Podstawowej nr #1 obchodziły Światowy Dzień Książki. W tym dniu większość z nich przyniosła do przedszkola swoją ulubioną książkę.

W ramach zajęć dzieci obejrzały prezentację, w której przedstawione zostały kolejne etapy powstawania książek. ,,Motylki’’ za pomocą ,,burzy mózgów’’ stworzyły regulamin dbania o książki. Dużym zainteresowaniem tego dnia okazała się wizyta w bibliotece szkolnej, w której Pani Barbara Przybylińska opowiedziała dzieciom jakie są zasady korzystania z biblioteki i czym różni się biblioteka od księgarni. Wizytę w bibliotece zakończyło odczytanie bajki wybranej przez dzieci natomiast zwieńczeniem całego dnia okazały się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wcieliły się w rolę małych autorów i stworzyły własne książeczki.

Materiał: powierzony

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
MEBLE MŁODZIEŻOWE
Fotopoduszka w kształcie serca
29,90PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)