Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

26 kwietnia 2018

Przedszkolaki przyniosły ulubione książki. Nie zabrakło wizyty w bibliotece

fot. pow.

fot. pow.

23 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego, z grupy ,,Motylki” w Szkole Podstawowej nr #1 obchodziły Światowy Dzień Książki. W tym dniu większość z nich przyniosła do przedszkola swoją ulubioną książkę.

W ramach zajęć dzieci obejrzały prezentację, w której przedstawione zostały kolejne etapy powstawania książek. ,,Motylki’’ za pomocą ,,burzy mózgów’’ stworzyły regulamin dbania o książki. Dużym zainteresowaniem tego dnia okazała się wizyta w bibliotece szkolnej, w której Pani Barbara Przybylińska opowiedziała dzieciom jakie są zasady korzystania z biblioteki i czym różni się biblioteka od księgarni. Wizytę w bibliotece zakończyło odczytanie bajki wybranej przez dzieci natomiast zwieńczeniem całego dnia okazały się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wcieliły się w rolę małych autorów i stworzyły własne książeczki.

Materiał: powierzony

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ jadalnia
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Blacharstwo
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)