Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 kwietnia 2019

Procesje Drogi Krzyżowej. Policjanci zadbali o bezpieczeństwo

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Mundurowi z kcyńskiego komisariatu oraz nakielskiej „drogówki” wspólnie zadbali o # bezpieczeństwo osób, które wczoraj (16.04.19) uczestniczyły w procesji Drogi Krzyżowej, która popołudniu przeszła głównymi ulicami miasta.

Okres przedświąteczny to czas, w którym wiele parafii na terenie powiatu nakielskiego organizuje procesje Drogi Krzyżowej.

Najczęściej uczestnicy procesji przemieszczają się głównymi ciągami komunikacyjnymi, co może stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa ich samych, a także utrudnienia w ruchu. 

Aby osoby uczestniczące w procesjach były bezpieczne, a ruch pojazdów odbywał się sprawnie i bez utrudnień, o bezpieczeństwo dbają policjanci. Wczoraj (16.04.19) policjanci z kcyńskiego komisariatu oraz mundurowi z nakielskiego referatu ruchu drogowego dbali o bezpieczny przebieg procesji, która przeszła ulicami Kcyni. Procesja przebiegła bez żadnych utrudnień.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)