Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

09 czerwca 2018

Próbna ewakuacja w przedszkolu. Cała akcja przebiegła sprawnie

fot.  Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

6 czerwca w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie im. Wandy Chotomskiej #została przeprowadzona próbna ewakuacja przeciwpożarowa z udziałem Strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Szubinie.

O godzinie 11.00 wyznaczonymi drogami ewakuacji wszystkie dzieci wraz z pracownikami opuściły budynek przedszkola, w którym nastąpił „pożar”. Celem takiej akcji jest nabycie przez dzieci umiejętności właściwego zachowania się w sytuacji zagrożenia. Cała akcja przebiegła sprawnie i beż żadnych zakłóceń.  Po ewakuacji wszystkie dzieci mogły zobaczyć sprzęty znajdujące się w samochodzie strażackim oraz miały możliwość wejścia na podnośnik strażacki. Ten dzień na pewno dzieci zapamiętają na długo i będą wiedziały jak trzeba się zachować w sytuacji zagrożenia, jakim jest pożar.

Materiał: Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Makijaż ślubny
Baterie
od 0,90PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Metkownice
od 179PLN
Mikrodermabrazja
Meble na wymiar: szafy przesuwne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)