Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

20 listopada 2019

Poznać pracę burmistrza. Zuchy odwiedziły Urząd Miasta

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

19 listopada br. 13 Grunwaldzka Gromada Zuchowa Ogniste Pióra wraz z # drużynową pwd. Katarzyną Grabowską i druhną Magdaleną Borutą odwiedziła szubiński ratusz.

Spotkali się w Burmistrzem Szubina Mariusz Piotrkowskim oraz jego Zastępcą Wiolettą Borys-Stachowiak, by poznać tajniki pracy urzędnika i zdobyć sprawność młodego obywatela/młodej obywatelki.

Zuchy tak jak radni zasiadły w sali konferencyjnej, gdzie przeprowadziły rozmowę z Panem Burmistrzem. Dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat jego pracy oraz otrzymały wizytówki i słodką niespodziankę. Dzieci gościły również w gabinecie włodarzy i podpatrzyły pracę Skarbnika gminy.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox i wypełniacze
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Meble łazienkowe
Elewacje
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)