Dziś mamy 19 czerwca 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

Poznać Kotlinę Kłodzką. Atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 20-24 maja 2019 uczniowie klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz # III Gimnazjum w Kowalewie, uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Kotliny Kłodzkiej.

Wraz z opiekunami zobaczyli: ZOO we Wrocławiu, Panoramę Racławicką, Park Narodowy Gór Stołowych (Szczeliniec Wielki oraz Błędne Skały), Jaskinię Radochowską oraz Niedźwiedzią.

Poza tym wielki zainteresowaniem cieszyło się nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra oraz Podziemnego Miasta Osówka. Zmęczeni ale zadowoleni z wyjazdu powrócili do domów.

Wycieczka odbyła się dzięki wparciu sponsorów: Bank Spółdzielczy w Szubinie, p. Jarosław Wójtowicz, Radosław Kołodziej ROL-POL z Dziewierzewa.

materiał: Dorota Boruch

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Meble łazienkowe
Makijaż ślubny
Krzesło młodzieżowe
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Naczepa platforma
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)