Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

Poznać Kotlinę Kłodzką. Atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem

fot. pow.

fot. pow.

W dniach 20-24 maja 2019 uczniowie klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz # III Gimnazjum w Kowalewie, uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Kotliny Kłodzkiej.

Wraz z opiekunami zobaczyli: ZOO we Wrocławiu, Panoramę Racławicką, Park Narodowy Gór Stołowych (Szczeliniec Wielki oraz Błędne Skały), Jaskinię Radochowską oraz Niedźwiedzią.

Poza tym wielki zainteresowaniem cieszyło się nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra oraz Podziemnego Miasta Osówka. Zmęczeni ale zadowoleni z wyjazdu powrócili do domów.

Wycieczka odbyła się dzięki wparciu sponsorów: Bank Spółdzielczy w Szubinie, p. Jarosław Wójtowicz, Radosław Kołodziej ROL-POL z Dziewierzewa.

materiał: Dorota Boruch

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Sprawdzanie świateł
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Masaż leczniczy
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)