Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

27 kwietnia 2019

Pożegnanie maturzystów. Wyróżniono najlepszych absolwentów

fot. Dariusz Górzyński

fot. Dariusz Górzyński

26 kwietnia, w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Wyspiańskiego w # Szubinie, odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów.

Spotkanie w szkolnej auli otworzyła dyrektor szkoły pani Elżbieta Kłosowska-Hilscher. Na początku przywitano zgromadzonych gości: Starostę Powiatu Nakielskiego pana T. Sobola, radną Rady Powiatu Nakielskiego panią A. Pałubicką-Grzegorek, przewodniczącą Rady Rodziców panią M. Rosińską, księdza proboszcza J. Pawelczyka oraz rodziców maturzystów.

W swoim wystąpieniu pani dyrektor podsumowała czas pobytu uczniów w szkole, życzyła powodzenia w maturalnych zmaganiach i wręczyła, wraz z przewodniczącą Rady Rodziców, nagrody wyróżnionym uczniom.

Za najlepsze wyniki w nauce wyróżnienia otrzymali: M. Sądel, K. Kozakiewicz, G. Garstecka, M. Mierzwińska, M. Kotyńska, W. Frydrych, M. Grabowski, W. Andryszak, K. Orzechowski. Najlepszy absolwent, M. Sądel, został uhonorowany Listem Gratulacyjnym Starosty Nakielskiego.

Absolwentom wręczono również wyróżnienia za działalność na rzecz szkoły, aktywność w kołach zainteresowań, reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych oraz za osiągnięcia sportowe i artystyczne.

Szczególne gratulacje i podziękowania pani dyrektor skierowała w stronę rodziców, którzy wzorowo wychowali swoje dzieci i wspierali szkołę w jej działalności.

Uroczystość zakończyła się programem artystycznym, przygotowanym przez uczniów klasy drugiej.

materiał: A. Marchlewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 19 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)