Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

29 kwietnia 2019

Pożegnania nadszedł czas. Logistycy kl IV pożegnali szkołę

fot. pow

fot. pow

Dnia 26 kwietnia 2019 o godz. 12 00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy IV# technikum w zawodzie technik logistyk, której wychowawcą była pani Katarzyna Walkiewicz.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście:  Wicestarosta Powiatu Nakielskiego pan Tomasz Miłowski, Przewodnicząca Komisji Edukacji, Promocji  i Sportu Rozalia Wencel,  Przewodnicząca  Rady Rodziców Wioletta Rutkowska.  Przemówienia wygłosili – pan Wicestarosta  i dyrektor szkoły   Alicja Jaśkowiak. W trakcie przemów absolwenci usłyszeli wiele ciepłych słów i życzeń powodzenia na maturze. Następnie podsumowano 4 lata nauki  -wręczono dyplomy za osiągniecia w nauce, sporcie i udział w różnych projektach realizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół  ZSP w Szubinie.   Za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce czyli średnią ocen  powyżej  4,0 dyplomy i upominki z logotypem szkoły otrzymali: Weronika Wójcikowska,  Patrycja Idzikowska, Paulina Sobota,  Katarzyna Gogola, Kacper Szudy, Agata Witczak. Za osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Michał Górnowicz, Magdalena  Sulińska, Agata Witczak. Za realizacje zadań projektów  Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadginazjalnych im. prof. Emila Chroboczka wyróżnieni zostali: Marta Szebda, Agata Witczak, Natalia Łochowicz, Emilia Broś, Paulina Sobota, Adrianna  Kuliberda, Weronika Wójcikowska, Katarzyna Gogola, Weronika Ośka. Na koniec  uroczystości głos zabrali przedstawicielka  absolwentów - Agata Manowska  i  przedstawiciel społeczności uczniowskiej Paweł  Meller.  Absolwenci usłyszeli życzenia: spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu.  Wręczono im także czterolistne koniczynki  i długopisy, które mają  przynieść powodzenie na maturze. Zrobiono pamiątkowe zdjęcie na koniec absolwenci obejrzeli  film i prezentację multimedialną przygotowaną  przez klasę III tl.

materiał: Alicja Jaśkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)