Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

29 kwietnia 2019

Pożegnania nadszedł czas. Logistycy kl IV pożegnali szkołę

fot. pow

fot. pow

Dnia 26 kwietnia 2019 o godz. 12 00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy IV# technikum w zawodzie technik logistyk, której wychowawcą była pani Katarzyna Walkiewicz.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście:  Wicestarosta Powiatu Nakielskiego pan Tomasz Miłowski, Przewodnicząca Komisji Edukacji, Promocji  i Sportu Rozalia Wencel,  Przewodnicząca  Rady Rodziców Wioletta Rutkowska.  Przemówienia wygłosili – pan Wicestarosta  i dyrektor szkoły   Alicja Jaśkowiak. W trakcie przemów absolwenci usłyszeli wiele ciepłych słów i życzeń powodzenia na maturze. Następnie podsumowano 4 lata nauki  -wręczono dyplomy za osiągniecia w nauce, sporcie i udział w różnych projektach realizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół  ZSP w Szubinie.   Za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce czyli średnią ocen  powyżej  4,0 dyplomy i upominki z logotypem szkoły otrzymali: Weronika Wójcikowska,  Patrycja Idzikowska, Paulina Sobota,  Katarzyna Gogola, Kacper Szudy, Agata Witczak. Za osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Michał Górnowicz, Magdalena  Sulińska, Agata Witczak. Za realizacje zadań projektów  Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadginazjalnych im. prof. Emila Chroboczka wyróżnieni zostali: Marta Szebda, Agata Witczak, Natalia Łochowicz, Emilia Broś, Paulina Sobota, Adrianna  Kuliberda, Weronika Wójcikowska, Katarzyna Gogola, Weronika Ośka. Na koniec  uroczystości głos zabrali przedstawicielka  absolwentów - Agata Manowska  i  przedstawiciel społeczności uczniowskiej Paweł  Meller.  Absolwenci usłyszeli życzenia: spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu.  Wręczono im także czterolistne koniczynki  i długopisy, które mają  przynieść powodzenie na maturze. Zrobiono pamiątkowe zdjęcie na koniec absolwenci obejrzeli  film i prezentację multimedialną przygotowaną  przez klasę III tl.

materiał: Alicja Jaśkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)