Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

29 kwietnia 2019

Pożegnania nadszedł czas. Logistycy kl IV pożegnali szkołę

fot. pow

fot. pow

Dnia 26 kwietnia 2019 o godz. 12 00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy IV# technikum w zawodzie technik logistyk, której wychowawcą była pani Katarzyna Walkiewicz.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście:  Wicestarosta Powiatu Nakielskiego pan Tomasz Miłowski, Przewodnicząca Komisji Edukacji, Promocji  i Sportu Rozalia Wencel,  Przewodnicząca  Rady Rodziców Wioletta Rutkowska.  Przemówienia wygłosili – pan Wicestarosta  i dyrektor szkoły   Alicja Jaśkowiak. W trakcie przemów absolwenci usłyszeli wiele ciepłych słów i życzeń powodzenia na maturze. Następnie podsumowano 4 lata nauki  -wręczono dyplomy za osiągniecia w nauce, sporcie i udział w różnych projektach realizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół  ZSP w Szubinie.   Za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce czyli średnią ocen  powyżej  4,0 dyplomy i upominki z logotypem szkoły otrzymali: Weronika Wójcikowska,  Patrycja Idzikowska, Paulina Sobota,  Katarzyna Gogola, Kacper Szudy, Agata Witczak. Za osiągnięcia sportowe wyróżnieni zostali: Michał Górnowicz, Magdalena  Sulińska, Agata Witczak. Za realizacje zadań projektów  Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadginazjalnych im. prof. Emila Chroboczka wyróżnieni zostali: Marta Szebda, Agata Witczak, Natalia Łochowicz, Emilia Broś, Paulina Sobota, Adrianna  Kuliberda, Weronika Wójcikowska, Katarzyna Gogola, Weronika Ośka. Na koniec  uroczystości głos zabrali przedstawicielka  absolwentów - Agata Manowska  i  przedstawiciel społeczności uczniowskiej Paweł  Meller.  Absolwenci usłyszeli życzenia: spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu.  Wręczono im także czterolistne koniczynki  i długopisy, które mają  przynieść powodzenie na maturze. Zrobiono pamiątkowe zdjęcie na koniec absolwenci obejrzeli  film i prezentację multimedialną przygotowaną  przez klasę III tl.

materiał: Alicja Jaśkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)