Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Posiedzenie komisji. Przedstawiono stan bezpieczeństwa i porządku publicznego

fot. pow

fot. pow

Dzisiaj (14.03.19r.) w sali konferencyjnej nakielskiej komendy odbyło się wspólne posiedzenie# Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Oceniano m.in.: stan bezpieczeństwa na terenie powiatu i pracę Policji.

Wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego odbyło się dzisiaj (14.03.19) w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Obradom komisji przewodniczył Starosta Nakielski p. Tadeusz Sobol.

Podczas posiedzenia komisji kom. Zbigniew Sperkowski Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego nakielskiej jednostki przedstawił stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu oraz wyniku pracy nakielskich mundurowych za miniony rok. Przedstawione sprawozdanie zostało zaopiniowane pozytywnie przez członków komisji, a praca policjantów powiatu nakielskiego została oceniona jako zadowalająca.

Ponadto podczas spotkania omówiony został też stan bezpieczeństwa pożarowego na terenie powiatu w roku ubiegłym. Sprawozdanie dotyczące tej tematyki przedstawił Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią bryg. Sławomir Reszkowski.

Na zakończenie obrad komisji przedstawiona została informacja z realizacji  Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego na lata 2016 – 2018 pn.: „Bezpieczny Powiat Nakielski”.

podkom. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)