Dziś mamy 24 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 kwietnia 2019

Pomoc zaprzyjaźnionego Nadleśnictwa. Wsparcie w przywracaniu lasu po klęsce

fot. Nadleśnictwo Szubin

fot. Nadleśnictwo Szubin

W sobotę, 6 kwietnia br. 30 pracowników z zaprzyjaźnionego Nadleśnictwa # Brodnica, wraz z rodzinami, w towarzystwie 3 osób z Brodnickiego Parku Krajobrazowego, radnego powiatu brodnickiego i sołtysa Mszana, przybyli do nas, żeby wspomóc nas w przywracaniu lasu po klęsce z 2017 roku.

Po krótkiej prezentacji Nadleśnictwa i opisaniu skali prac, z którymi właśnie się mierzymy, z zapałem przystąpili do sadzenia lasu.

Okazało się, że najlepiej i najszybciej posługuje się kosturem... sołtys Mszana. Dzień minął w serdecznej i przyjemnej atmosferze, przy wielu owocnych dyskusjach podczas pracy. Udało nam się posadzić ponad 0,60 ha sosnowego lasu.

Serdecznie dziękujemy! 

materiał: Nadleśnictwo Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox i wypełniacze
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Sprawdzanie świateł
Naczepa platforma
Stół z blatem szklanym + krzesła
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)