Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2019

Policjanci w powiecie nakielskim prowadzą spotkania z dziećmi na temat bezpiecznych ferii

fot.pow

fot.pow

Dzieci z szubińskich placówek oświatowych gościły w ostatnich dniach dzielnicowych# oraz mundurowych zajmujących się nieletnimi. Policjanci rozmawiali z maluchami na temat tego, jak bezpiecznie spędzić nadchodzące ferie.

W związku z nadchodzącymi feriami dzielnicowi z Szubina oraz policjanci z nakielskiego zespołu ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii prowadzą cykl spotkań profilaktycznych z dziećmi w różnych placówkach oświatowych i radzą, jak bezpiecznie spędzić wolny od zajęć lekcyjnych czas.

Tylko w ostatnich dniach mundurowi spotkali się z przedszkolakami w Samorządowym Przedszkolu nr 3 oraz uczniami Szkoły Podstawowej nr 2.

Policjanci przypominali o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach, omawiali przepisy drogowe oraz ćwiczyli wspólnie z dziećmi zasady poruszania się pieszych po ciągach komunikacyjnych, wykorzystując do tego mini miasteczko ruchu drogowego.

Funkcjonariusze zwracali również uwagę na zawieranie nowych znajomości, przestrzegając przed wpuszczaniem do mieszkań nieznajomych oraz przed przyjmowaniem od osób obcych różnego rodzaju prezentów czy poczęstunków.

Zajęcia dla najmłodszych policjanci prowadzili z myślą o ich bezpieczeństwie.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!



Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Botox i wypełniacze
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Nowoczesne zabiegi laserowe
Meble kuchenne
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)