Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

09 września 2019

Podpisano porozumienie z PSSE. Działania na rzecz rozwoju regionu

fot. archiwum

fot. archiwum

19 sierpnia br. Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski podpisał porozumienie o # partnerstwie i wzajemnej współpracy z przedstawicielami Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne w Sopocie w osobach Przemysława Sztandera – Prezes Zarządu i Pawła Lulewicz – Wiceprezes Zarządu.

Zważywszy na prowadzone działania na rzecz rozwoju regionu poprzez tworzenie atrakcyjnych warunków do rozwoju przedsiębiorców i napływu nowych inwestycji, poprawę klimatu inwestycyjnego i podtrzymanie długoletniej współpracy pomiędzy stronami, podpisane porozumienie stanowi ważny krok na drodze tworzenia najlepszych warunków inwestycyjnych i przyczyni się do rozwoju gospodarki w gminie Szubin.

Sygnatariusze Porozumienia o partnerstwie i wzajemnej współpracy deklarują wolę umacniania i wspierania przyjacielskich kontaktów oraz owocnej współpracy, jednocześnie zobowiązując się do:
a) stwarzania przyjaznych warunków do rozwoju wzajemnych kontaktów;
b) efektywnej i terminowej współpracy;
c) wsparcia promocyjnej każdej ze Stron;
d) udostępnienia swojego logotypu wraz z zasadami jego użycia. Logotyp zostanie użyty w celu promocji wspólnych działań.

PSSE od kilku lat wspiera działa Gminy Szubin, mające na celu promocję terenów inwestycyjnych gminy. Organizuje szkolenia, konferencje i warsztaty, w których regularnie uczestniczą pracownicy Urzędu miejskiego w Szubinie.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    EWA, w dniu 13-09-2019 08:13:31 napisał:

    co to za czasy w Szubinie nastały żeby ludzie SLD po nocach wieszaLI banery PiS'u

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Sprzedaż opon
MEBLE PIOTR PASIEKA
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Naczepa platforma
Meble kuchenne
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)