Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

09 września 2019

Podpisano porozumienie z PSSE. Działania na rzecz rozwoju regionu

fot. archiwum

fot. archiwum

19 sierpnia br. Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski podpisał porozumienie o # partnerstwie i wzajemnej współpracy z przedstawicielami Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne w Sopocie w osobach Przemysława Sztandera – Prezes Zarządu i Pawła Lulewicz – Wiceprezes Zarządu.

Zważywszy na prowadzone działania na rzecz rozwoju regionu poprzez tworzenie atrakcyjnych warunków do rozwoju przedsiębiorców i napływu nowych inwestycji, poprawę klimatu inwestycyjnego i podtrzymanie długoletniej współpracy pomiędzy stronami, podpisane porozumienie stanowi ważny krok na drodze tworzenia najlepszych warunków inwestycyjnych i przyczyni się do rozwoju gospodarki w gminie Szubin.

Sygnatariusze Porozumienia o partnerstwie i wzajemnej współpracy deklarują wolę umacniania i wspierania przyjacielskich kontaktów oraz owocnej współpracy, jednocześnie zobowiązując się do:
a) stwarzania przyjaznych warunków do rozwoju wzajemnych kontaktów;
b) efektywnej i terminowej współpracy;
c) wsparcia promocyjnej każdej ze Stron;
d) udostępnienia swojego logotypu wraz z zasadami jego użycia. Logotyp zostanie użyty w celu promocji wspólnych działań.

PSSE od kilku lat wspiera działa Gminy Szubin, mające na celu promocję terenów inwestycyjnych gminy. Organizuje szkolenia, konferencje i warsztaty, w których regularnie uczestniczą pracownicy Urzędu miejskiego w Szubinie.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    EWA, w dniu 13-09-2019 08:13:31 napisał:

    co to za czasy w Szubinie nastały żeby ludzie SLD po nocach wieszaLI banery PiS'u

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wypożyczalnia samochodów
Mikrodermabrazja
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Naczepa platforma
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Makijaż ślubny
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)