Dziś mamy 15 grudnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

12 marca 2018

Panie wspólnie świętowały. Spotkanie było okazją do podsumowań

fot. LK

fot. LK

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Ciężkowie spotkały się w świetlicy wiejskiej w niedzielę #11 marca, by wspólnie świętować swój dzień – Dzień Kobiet. Była to także okazja do podsumowania ubiegłego roku i omówienia planów na rok bieżący.

Życzenia dużo zdrowia, uśmiechu i zadowolenia z życia złożyła przewodnicząca KGW Halina Rozpłoch. Na stołach nie zabrakło kawy, ciasta i świeżych owoców.

Co takiego działo się w KGW w 2017 roku? Kobiety spotkały się przy kawie na Walentynki, a na Dzień Kobiet wyjechały do Szubińskiego Domu Kultury. Przed świętami Wielkanocnymi generalnie sprzątały kościół w Ciężkowie. 10 maja wybrały się na rejs statkiem po Noteci zorganizowany przez Gminną Radę Kobiet. Także w maju świętowały Dzień Matki. Angażowały się także w wydarzenia organizowane poza sołectwem – Turniej Wsi czy gminne dożynki w Kołaczkowie. Przewodnicząca wspomniała także o sierpniowej nawałnicy i pożarze kościoła. Członkinie KGW zajęły się przygotowywaniem poczęstunku dla strażaków i mieszkańców wsi, którzy uczestniczyli w akcji sprzątania pogorzeliska. Koniec roku upłynął pod znakiem spotkania gwiazdkowego w SzDK.

A jakie plany na rok bieżący? Organizacja Dnia Matki, uczestnictwo w wycieczkach organizowanych przez Gminną Radę Kobiet, udział w Turnieju Wsi i gminnych dożynkach oraz organizacja Andrzejek lub innych zabaw dla dzieci i młodzieży. Rok 2018 wiąże się także z ważnymi przygotowaniami do 50-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Ciężkowie, które przypada na styczeń 2019 roku. 

Oceń artykuł: 6 19

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
ŁÓŻKA
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Test amortyzatorów
Sprawdzanie świateł
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)