Dziś mamy 19 października 2018, piątek, imieniny obchodzą:
21 grudnia 2017

Pałucko-Krajeńskie warsztaty w wieloboju. Podsumowano projekt

fot. A. Marchlewska

fot. A. Marchlewska

W grudniu tego roku dokonano posumowania projektu „Pałucko-Krajeńskie warsztaty w #wieloboju obronnym” realizowanego w I Liceum Ogólnokształcącym im. St. Wyspiańskiego w Szubinie.

W ramach tego projektu odbyły się warsztaty strzeleckie, które obejmowały zajęcia teoretyczne i praktyczne. Omówiono zasady bezpiecznego korzystania z karabinków i pistoletów pneumatycznych (sportowych), przedstawiono podstawy celnego strzelania i sposobów celowania oraz czynniki wpływające na skuteczność strzelania. Wskazano także na błędy popełniane przez strzelającego wpływające na celność strzelania i przede wszystkim zasady bezpiecznego zachowania się na strzelnicy. Ponadto przedstawiono komendy wydawane przez kierownika strzelania i przykładowy przebieg strzelania.

Zajęcie te wpłynęły na rozwój zainteresowań i uzdolnień sportowych młodzieży, umiejętność sprawnego posługiwania się bronią sportową, trenowania cierpliwości i precyzji oraz umiejętności ostrzegania związków przyczynowo - skutkowych własnego zachowania.

Materiał: A. Marchlewska

Oceń artykuł: 0 22

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Uczestnik, w dniu 02-01-2018 12:16:01 napisał:

    A zajęcia praktyczne odbyły się na strzelnicy sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor, za co serdecznie dziękujemy.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

UWAGA: Komentarze publikowane są po akceptacji moderatora.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
ŁAZIENKI
Elewacje
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Botox
Kalkulatory
od 6,90PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)