Dziś mamy 22 lipca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
21 grudnia 2017

Pałucko-Krajeńskie warsztaty w wieloboju. Podsumowano projekt

fot. A. Marchlewska

fot. A. Marchlewska

W grudniu tego roku dokonano posumowania projektu „Pałucko-Krajeńskie warsztaty w #wieloboju obronnym” realizowanego w I Liceum Ogólnokształcącym im. St. Wyspiańskiego w Szubinie.

W ramach tego projektu odbyły się warsztaty strzeleckie, które obejmowały zajęcia teoretyczne i praktyczne. Omówiono zasady bezpiecznego korzystania z karabinków i pistoletów pneumatycznych (sportowych), przedstawiono podstawy celnego strzelania i sposobów celowania oraz czynniki wpływające na skuteczność strzelania. Wskazano także na błędy popełniane przez strzelającego wpływające na celność strzelania i przede wszystkim zasady bezpiecznego zachowania się na strzelnicy. Ponadto przedstawiono komendy wydawane przez kierownika strzelania i przykładowy przebieg strzelania.

Zajęcie te wpłynęły na rozwój zainteresowań i uzdolnień sportowych młodzieży, umiejętność sprawnego posługiwania się bronią sportową, trenowania cierpliwości i precyzji oraz umiejętności ostrzegania związków przyczynowo - skutkowych własnego zachowania.

Materiał: A. Marchlewska

Oceń artykuł: 0 22

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Uczestnik, w dniu 02-01-2018 12:16:01 napisał:

    A zajęcia praktyczne odbyły się na strzelnicy sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor, za co serdecznie dziękujemy.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metkownice
od 179PLN
BIURKA
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Skup i sprzedaż części
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)