Dziś mamy 15 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Paliwo za 3 zł? Program Konfederacji skierowany do kierowców

fot. Konfederacja Bydgoszcz

fot. Konfederacja Bydgoszcz

Wczoraj przedstawiciele bydgoskiej Konfederacji skierowali swój program do # kierowców.

Po licznych rozmowach koalicyjnych swoje poparcie dla konfederatów udzieliła Partia Kierowców i jej przedstawiciele również znajdują się na liście nr 4. 

„Głównym punktem programu jest likwidacja akcyzy na paliwo, dzięki czemu paliwo może kosztować 3 złote. Dzisiaj tankując na stacji, tak naprawdę płacimy podatek i kupujemy hot-doga. Paliwo to zaledwie 40% ceny, którą płacimy na stacji, reszta to podatki. Obniżenie ceny paliwa zahamuje wzrost ceny, będzie też kołem zamachowym gospodarki. Cena paliwa wpływa bowiem na ceny niemal wszystkich produktów.” - stwierdził Marcin Sypniewski.

Poza obniżką cen paliw w programie ugrupowania znajdziemy też: 
- Zastąpienie bramek na autostradach winietami — Rozwiązanie to powszechnie w krajach zachodnich zdecydowanie przyspiesza z korzystania i opłacania autostrad.
- Obniżenie opłat parkingowych w strefach śródmiejskich — Aktualna granica opłat za jedną godzinę parkowania wynosi 9 zł. Wg lidera listy okręgu 4 jest to cena zbyt krzywdząca. Dokładną cenę parkowania nadal ma ustalać samorząd.
- Rozwiązania służące zwiększeniu liczby miejsc parkingowych. Obowiązek wobec centrów handlowych określonej liczby miejsc w stosunku do wielkości powierzchni.

materiał: Konfederacja Bydgoszcz

Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (18) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  obserwator, w dniu 18-09-2019 12:30:28 napisał:

  juz ktos kiedys chcial akcyze zlikwidowac...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -2 (2)

  tomek, w dniu 18-09-2019 13:23:04 napisał:

  super program wyborczy ha ha ha

  odpowiedz

  • 1 (7)

  kk, w dniu 18-09-2019 14:23:17 napisał:

  Przestańcie z ludzi robić idiotów

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (7)

  xyz, w dniu 18-09-2019 16:25:02 napisał:

  hahaha teraz przed wyborami nagle jakimś dziwnym trafem wszystko jest do zrealizowania :D wypłaty po 4 tysiące, palipo po 3 złote 50 koła na mieszkania :D co jeszcze ? banda patałachów i to wszystko !

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (10)

  Agnieszka , w dniu 18-09-2019 17:47:00 napisał:

  I dobrze, może warto dać szansę komuś, kto dla odmiany zamiast rozdawać (nie swoje), to proponuje po prostu nie zabierać? POPIS to populiści i obiecują to, co da im więcej głosów w wyborach. Podniesienie płacy minimalnej, czy chociażby zakaz handlu w niedzielę to rzeczy, które całkiem niedawno NIE wyszły na Węgrzech, a Kaczyński uparcie robi to samo, nie dlatego, że jest naiwnym optymistą, a dlatego, że wie, że dzięki temu zdobędzie głosy prostych ludzi. Konfederacja natomiast proponuje rozwiązania, które się sprawdziły w innych krajach długofalowo i wpłynęły na ich rozwój.

  odpowiedz

  • -3 (13)

  Obserwator, w dniu 18-09-2019 17:54:07 napisał:

  A ci skąd się urwali? Jakby się za szejkow przegrali to może bym uwierzył, lepiej obiecują od PO-KOsmrodow

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Chcemy tak, w dniu 18-09-2019 17:56:01 napisał:

  Wynagrodzenia.pl, greccy pracownicy oprócz dodatku za mycie rąk w wysokości 420 euro mogli liczyć także na inne bonusy, dzięki którym ich pensje mogły wzrosnąć nawet o 1,3 tys. euro miesięcznie. Oto niektóre przykłady comiesięcznych dodatków do pensji: 600 euro za brak spóźnień do pracy 120 euro za korzystanie z (darmowej) stołówki 870 euro za wysyłanie faksów (urzędnicy) 69 euro za rozgrzewanie silników samochodów (kierowcy) 390 euro za punktualne przyjeżdżanie na miejsce (kierowcy) 450 euro za przejmowanie i zdawanie samochodów (kierowcy) Lista jest znacznie dłuższa i obejmuje też takie ciekawostki jak dodatek dla leśników za prace na zewnątrz, czy dodatek dla pracowników administracji za pracę przy komputerze. Co więcej, pracownicy mogli liczyć też na bardzo hojne podwyżki po byle pretekstem. Dobrym przykładem jest wyższa aż o 50 proc. pensja za ciągłość pracy u jednego pracodawcy, przy czym dotyczyło to tak krótkiego okresu jak 10 miesięcy. O 10 proc. wyższa pensja przysługiwała także w przypadku znajomości obcego języka, choć nie trzeba było tego potwierdzać.

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Ahmed, w dniu 18-09-2019 18:35:28 napisał:

  Ludzie nie chcą być wolni, bo wolność oznacza odpowiedzialność za siebie i swoją rodzinę. W Polin panuje myślenie postkomunistyczne - partia musi dbać o społeczeństwo. Ludzie na prawdę wierzą w to, że gospodarka się zawali jeśli rząd nie wyreguluje i nie poprowadzi w imię "sprawiedliwości społecznej". Pojęcie wolności jest za trudne do zaakceptowania, stąd m.in popularność pińcet plus i innych głupot.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (5)

  Roman Rynek, w dniu 19-09-2019 08:35:15 napisał:

  Popieram, inni już byli przy korycie, dać im szansę

  odpowiedz

  • 3 (5)

  ML, w dniu 19-09-2019 10:40:19 napisał:

  Co ludziom szkodzi zaglosowac na kogos innego z wolnosciowym programem? Aby chociaz jedna kadencje porzadzili i jak sie okaze lipa to wybrac znowu socjalistow? Tego nigdy nie zrozumiem Ja zaglosuje na Konfederacje - i tak nie wejda do sejmu, bo ludzie sa zbyt glupi na zrozumienie ich programu, a i wyniki wyborow sa manipulowane, ale przynajmniej bede mial czyste sumienie :)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Baterie
od 0,90PLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Gimnastyka korekcyjna
Pomoc drogowa
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Botox
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)