Dziś mamy 28 listopada 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

04 października 2021

Otrzęsiny w szubińskim liceum. Tradycji stało się zadość

fot. pow.

fot. pow.

22, 23 i 24 września w I Liceum Ogólnokształcącym w# Szubinie odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.

Pierwszego dnia pierwszoklasiści przebrali się za postacie z lat 60 oraz 80. Oprócz tego, wzięli udział w konkursie, w którym wykazali się znajomością utworów muzycznych z danej dekady.

W kolejny dzień otrzęsin na szkolnych korytarzach pojawili sie uczniowie klas pierwszych przebrani za postacie z filmów oraz prezentujący scenę z wybranego filmu.

Zgodnie z tradycją, w ostatni dzień otrzęsin „koty” przebrały się za koty, odśpiewały hymn szkoły, rozwiązały quiz wiedzy o szkole oraz wzięła udział w charytatywnej zbiórce nakrętek i przygotowały słodki upominek dla organizatorów.

Po trzech dniach rywalizacji pierwszoklasistów wyłoniły zwycięską klasę, którą okazała się klasa 1c. Główną nagrodą dla zwycięzców jest organizacja otrzęsin w przyszłym roku szkolnym.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Materiał: K.Bethke - I LO w Szubinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)