Dziś mamy 16 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

24 lutego 2020

Odeszli na zasłużoną emeryturę. Złożono im podziękowania

fot. KPP Nakło nad Notecią

fot. KPP Nakło nad Notecią

Komendanci nakielskiej komendy uroczyście pożegnali trzech policjantów, którzy po wielu latach pracy #w mundurze odchodzą na zasłużoną emeryturę. Spotkanie było okazją do podziękowania za ich dotychczasowe zaangażowanie i wiedzę przekazaną młodszym kolegom.

W nakielskiej komendzie odbyło się pożegnanie odchodzących na emeryturę policjantów. Ze służbą pożegnali się asp. szt. Sławomir Danielewicz – technik kryminalistyki, asp. szt. Robert Sadowski - zastępca dyżurnego nakielskiej jednostki, a wcześniej wieloletni dzielnicowy w Kcyni oraz asp. szt. Dobromir Dutkiewicz, dyżurny z Szubina, wcześniej przez wiele lat pełniący służbę w referacie ruchu drogowego.

Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Krzysztof Zawołański oraz Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego kom. Zbigniew Sperkowski wręczyli funkcjonariuszom podziękowania za wieloletnią służbę. Przełożeni podziękowali za lata rzetelnej pracy oraz wyrazili nadzieję, że będą im towarzyszyć miłe wspomnienia połączone z satysfakcją płynącą z dotychczasowej kariery w szeregach Policji. Komendanci podziękowali też policjantom za wiedzę i doświadczenie, z których mieli okazję czerpać młodsi służbą koledzy.

Naszym kolegom życzymy powodzenia na zasłużonej emeryturze.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)