Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
13 maja 2018

Od serca dla serca. Występujący zostali bardzo ciepło przyjęci przez widownię

fot. B.Wiencelewska-Cyranowicz

fot. B.Wiencelewska-Cyranowicz

To był wyjątkowy, sobotni poranek. 12 maja członkowie grupy teatralnej Proscenium, #działającej w ramach Świetlicy Środowiskowej Baza Dzieci Aktywnych w Królikowie zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności członkom Warsztatów Terapii Zajęciowej z Szubina i Żnina.

Przedstawili dwie etiudy w gwarze pałuckiej, które były bardzo ciepło przyjęte przez widownię. Na rozpoczęcie i zakończenie występu oczarowywała swoim głosem Jagoda Buksa. Widownia reagowała bardzo żywiołowo, do tego stopnia, że śpiewała z Jagodą. Po występie wspólnie zasiedliśmy do poczęstunku, a na zakończenie pobytu członkowie WTZ w Szubinie pokazali nam swoje prace. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich talentów manualnych i niesamowitej otwartości.

Dziękujemy za zaproszenie i okazane nam serce. W tym miejscu chciałabym też podziękować rodzicom uczniów, za ich życzliwość, uśmiech, przywożenie dzieci na występy.

Materiał: B.Wiencelewska-Cyranowicz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Czytniki kodów kreskowych
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Lakiernictwo
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
SALON - TORONTO
MEBLE MŁODZIEŻOWE
Meble kuchenne - na zamówienie
Konstrukcje stalowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)