Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 maja 2018

Od serca dla serca. Występujący zostali bardzo ciepło przyjęci przez widownię

fot. B.Wiencelewska-Cyranowicz

fot. B.Wiencelewska-Cyranowicz

To był wyjątkowy, sobotni poranek. 12 maja członkowie grupy teatralnej Proscenium, #działającej w ramach Świetlicy Środowiskowej Baza Dzieci Aktywnych w Królikowie zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności członkom Warsztatów Terapii Zajęciowej z Szubina i Żnina.

Przedstawili dwie etiudy w gwarze pałuckiej, które były bardzo ciepło przyjęte przez widownię. Na rozpoczęcie i zakończenie występu oczarowywała swoim głosem Jagoda Buksa. Widownia reagowała bardzo żywiołowo, do tego stopnia, że śpiewała z Jagodą. Po występie wspólnie zasiedliśmy do poczęstunku, a na zakończenie pobytu członkowie WTZ w Szubinie pokazali nam swoje prace. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich talentów manualnych i niesamowitej otwartości.

Dziękujemy za zaproszenie i okazane nam serce. W tym miejscu chciałabym też podziękować rodzicom uczniów, za ich życzliwość, uśmiech, przywożenie dzieci na występy.

Materiał: B.Wiencelewska-Cyranowicz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Meble kuchenne - na zamówienie
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Meble kuchenne
Wulkanizacja
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)