Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Obradowała rada powiatu. Jest absolutorium dla Zarządu

fot. ML

fot. ML

W środę, 29 czerwca na nakielskiej przystani odbyła się # sesja rady powiatu. Podczas niej udzielono absolutorium dla Zarządu.

W czasie dzisiejszej sesji absolutoryjnej przedstawiono raport o stanie powiatu nakielskiego za 2021 rok. Zaprezentowano także sprawozdanie z wykonania zeszłorocznego budżetu. A ten zamknął się z ponad 7 mln zł nadwyżki, zamiast planowanego deficytu. Radni jednogłośnie udzielili wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu.

Poza tym, w czasie sesji przedstawiono sprawozdanie ze stanu sanitarnego powiatu w ubiegłym roku, podjęto uchwały zmieniające tegoroczny budżet czy o przyznaniu dotacji na prace konserwatorskie dla obiektów zabytkowych. W wolnych głosach starosta Tadeusz Sobol złożył podziękowania za udzielone absolutorium i za zaufanie jakim radni obdarzyli zarząd.

Oceń artykuł: 5 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (10)

  Seksafera , w dniu 29-06-2022 23:25:20 napisał:

  Sprawa afery seksualnej z udziałem kierowniczki Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Paulinie i małolata jest zamiatana pod dywan..

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Zofia , w dniu 29-06-2022 23:59:25 napisał:

  To w Paulinie też mamy durniów jak w Nakle. Oskarżenie bez dowodów to jest karalne , trzeba zawiadomić służby zobaczymy jak będziesz się czuł.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Roman, w dniu 30-06-2022 13:39:17 napisał:

  Po poprostu ręce opadają prawo jest dla naluczkicj

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)