Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

06 sierpnia 2018

Obóz sportowy w Kołobrzegu. Uczestnicy nie tylko trenowali

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 14-21lipca 2018 zawodnicy UKS Wyspiański Szubin przebywali na obozie sportowym # w Kołobrzegu.

Program pobytu zapewniał zarówno realizację celów sportowych, jak i aktywny wypoczynek. Zawodnicy korzystali z bieżni tartanowej, skoczni do skoku w dal oraz boisk do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.

Doskonałą formą treningu siłowego okazał się 16 kilometrowy spływ rzeką Parsętą. Wytrzymałość kształtowana była również podczas wycieczki rowerowej. Podczas złych warunków atmosferycznych treningi odbywały się na sali gimnastycznej, siłowni lub w pobliskim Aquaparku. Organizatorzy zapewnili również niespodziankę w postaci rejsu po morzu statkiem Pirat. Wydarzeniem, które uczestnicy obozu z pewnością zapamiętają na długo, był chrzest przeprowadzony na kołobrzeskiej plaży.

Obóz był współfinansowany przez Gminę Szubin dzięki realizacji ogłoszonego przez Burmistrza Szubina rocznego programu współpracy Gminy Szubin z organizacjami pozarządowymi oraz innymi organizacjami pożytku publicznego na rok 2018.

materiał: UKS Wyspiański Szubin

Oceń artykuł: 17 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -9 (13)

  Radny, w dniu 07-08-2018 14:47:06 napisał:

  Taki slaby klub i gmina sponsoruje poraszka a no tak jak maja tam lizusa w gminie to trudno sie niedziwic ale już niedlugo wybory

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (11)

  sportowiec, w dniu 07-08-2018 20:20:32 napisał:

  "Słaby Klub" koń by się uśmiał. Czy wyniki są ważniejsze od propagowania zdrowego stylu życia wśród młodzieży?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Zabieg parafinowy
Kanapa
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)