Dziś mamy 16 lutego 2019, sobota, imieniny obchodzą:

02 października 2018

O bezpiecznej drodze do szkoły. Policjant spotkał się z uczniami "zerówki"

fot.KPP Nakło

fot.KPP Nakło

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Szubinie, sierż. szt. Maciej Mróz odwiedził uczniów klas 0 w # Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie. Policjant rozmawiał z dziećmi na temat bezpieczeństwa w drodze do szkoły.

Bardzo ważnym jest, aby dzieci od najmłodszych lat uczyły się bezpiecznych zachowań na drodze. Może to zapewnić im bezpieczeństwo podczas przemierzania drogi do szkoły. Dlatego też policjanci prowadzą zajęcia profilaktyczne dla najmłodszych w różnych szkołach na terenie powiatu nakielskiego.

Ostatnio zajęcia dla uczniów klas 0 Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie przeprowadził dzielnicowy sierż. szt. Maciej Mróz.
Policjant przypominał dzieciom, że poruszając się po drodze muszą bezwzględnie przestrzegać obowiązujących przepisów, iść właściwą stroną drogi, ustępować pierwszeństwa pojazdom, a przez jezdnię przechodzić jedynie w miejscach do tego przeznaczonych. Mundurowy przestrzegał przed zabawami w rejonie dróg i zwracał uwagę dzieciom, aby nosiły na plecakach i odzieży elementy odblaskowe, przypominając, jaką rolę pełnią świecące elementy.

Spotkanie zorganizowano z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek magiczny
29,90PLN
Sprzedaż opon
Lipoliza injekcyjna
Budowa stanu surowego
Meble łazienkowe
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Meble młodzieżowe systemowe
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)