Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

08 lipca 2018

Nowy rok szkolny w pigułce. Sprawdzamy, kiedy wypadają dni wolne

Niedawno skończył się rok szkolny 2017/2018, wakacje są w pełni, a Ministerstwo #Edukacji Narodowej opublikowało już ramowy harmonogram kolejnego roku szkolnego.

Zgodnie z ustaleniami, rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zaplanowano na 3 września, zimową przerwę świąteczną na 23-31 grudnia. Ferie zimowe między semestrami nauki w województwie kujawsko-pomorskim odbędą się w dniach 14-27 stycznia. Następnie na 18-23 kwietnia zaplanowano wiosenną przerwę świąteczną w zajęciach dydaktycznych. Kolejny rok szkolny skończy się natomiast 21 czerwca.

Szczegółowe daty związane z egzaminami ósmoklasisty, maturami, egzaminem gimnazjalnym - jak podaje Ministerstwo Edukacji Narodowej - poznamy najprawdopodobniej na początku września - ustalenie terminów leży w gestii Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Oceń artykuł: 23 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 17 (25)

  a, w dniu 08-07-2018 20:18:37 napisał:

  I czego teraz oczekujesz droga redakcjo? Na forum za mało się dzieje, to liczycie, że ludzie rzucą się nauczycielom do gardeł?

  odpowiedz

  • 8 (8)

  b, w dniu 10-07-2018 11:25:23 napisał:

  Dokładnie. A sam jeden z drugim redaktorem mogli się trochę bardziej do nauki przyłożyć i też mieć tyle wolnego:)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Odchudzanie
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Krzesło młodzieżowe
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Jadalnia / pokój dzienny
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)