Dziś mamy 23 lutego 2018, piątek, imieniny obchodzą:
15 czerwca 2017

Niezwykła wycieczka smerfów. Zobaczyły jeża, jaszczurkę i wiele innych zwierząt

fot. Jolanta Storzyńska

fot. Jolanta Storzyńska

Smerfy z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie udały się na niezwykłą #wycieczkę. Ranczo u Amadeusza w Bielawach, to miejsce niejako wyrwane ze świata, stroniące od zgiełku, pędu, żyjące przede wszystkim w zgodzie z naturą.

Państwo Grażyna i Andrzej Andrzejewscy, właściciele i pomysłodawcy tego niezwykłego miejsca, poczynili wszelkich starań, by nie tylko olśnić niezwykłymi gatunkami zwierząt, sprowadzonymi z najdalszych stron świata, ale przygotować to miejsce dla gości jako centrum relaksu, cudownej atmosfery i inspiracji do tego, by poznać swoje granice. Strzelanie z łuku, malowanie twarzy, wykonywanie baniek mydlanych o gigantycznych rozmiarach, obcowanie z naturą to tylko nieliczne atrakcje czekające na przybyszy. Przedszkolaki mogły zobaczyć jeża, jaszczurkę, karalucha, czarne kury z dalekiego świata, kozy i wiele innych zwierząt. Właściciel zaraził niejednego malucha entuzjazmem wynikającym z obcowania z przyrodą. Dziękujemy za niezwykłe chwile i zachęcamy wszystkich, aby udały się do tego miejsca. Nie pożałujecie!!!!

Materiał: Jolanta Storzyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)