Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2018

Niezapomniany wyjazd dla dzieci. Dużo zabawy i drobny podarunek

fot. Danuta Boruch

fot. Danuta Boruch

10 grudnia 2018 r. odbyła się wycieczka autokarowa do Klubu Zabaw "Fantazja" i Fabryki Bombek # w Gnieźnie.

W wycieczce wzięło udział 32 dzieci z grupy przedszkolnej MOTYLKI i ZERÓWKI ze Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie. Wspólna zabawa w wymarzonej, magicznej i bajkowej sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody i miejsca do aktywności, minęła bardzo szybko.

Była to doskonała okazja do integracji dwóch grup przedszkolnych oraz spożytkowania niezmierzonych pokładów energii zarówno starszaków jak i maluchów.

Po zabawie pełnej niezapomnianych atrakcji przedszkolaki udały się do Fabryki Bombek, gdzie zapoznały się z procesem wytwarzania i ozdabiania bombek choinkowych. Dzieci mogły zobaczyć, ile pracy, wysiłku i cierpliwości wymaga przygotowanie bombki do sprzedaży. Każde dziecko otrzymało bombkę ze swoim imieniem.

materiał: Danuta Boruch

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)